مرگ معلم باردار وظیفه شناس در کلاس (عکس)


مرگ معلم باردار وظیفه شناس در کلاس (عکس) درمیان معلمان هستند افرادی که آموزش دانش آموزان برایشان اهمیت فراوانی دارد. انها حتی در سخت ترین شرایط سر کلاس حاضر می شوند و به امر اموزش و پرورش می پردازند. به گزارش ایران ناز، حکایت خانم معلم ۳۵ ساله به نام کاترین موستون است که علیرغم ...بیا تو تفریحمرگ معلم باردار وظیفه شناس در کلاس (عکس)]]>

مرگ معلم باردار وظیفه شناس در کلاس (عکس)

درمیان معلمان هستند افرادی که آموزش دانش آموزان برایشان اهمیت فراوانی دارد. انها حتی در سخت ترین شرایط سر کلاس حاضر می شوند و به امر اموزش و پرورش می پردازند. به گزارش ایران ناز، حکایت خانم معلم ۳۵ ساله به نام کاترین موستون است که علیرغم بارداری سر کلاس درس حاضر شد. او تا چند هفته مانده به زایمان از تدریس دست نکشید اما وظیفه شناسی بیش از حد او عاقبت جان او و فرزندش را گرفت. خانم کاترین سه هفته مانده به زایمانش در حال تدریس در مدرسه میدلتون تکنولوژی  بود که ناگهان حالش به هم خورد و وسط کلاس غش کرد.

آمبولانس فورا رسید و او را به بیمارستان اعزام نمودند اما از بدشانسی او فرزند داخل رحم می چرخد و منجر به خونریزی شدید داخلی می گردد. به گفته پزشکان خطرناک مرگ آفرین ترین وضعیت برای مادر باردار زمانی است که روزهای پایانی زایمان نوزاد در داخل رحم بچرخد. این اتفاق نادر برای خانم موستون رخ داده بود. نوزاد داخل رحم فوت کرد و تلاش پزشکان برای نجات خانم بی نتیجه بود و او هم بر اثر خونریزی شدید داخلی و پاره شدن جفتش درگذشت.  پزشکان بیمارستان علت مرگ را ایست قلبی ذکر نمودند.

مرگ معلم باردار وظیفه شناس در کلاس (عکس)

شوهر خانم, آقای مت ۳۸ ساله می گوید تراژدی وحشتناکی رخ داد. دختر سه ساله ام اسلا هنوز برایش بسیارسخت است که با موضوع مرگ مادرش کنار بیاید. ما همگی آماده بهدنیا و جهان امدن فرزند جدیدمان بودیم. خانم از بارداری خود بسیارهیجان زده بود اما عشق بیش از حد او به شغلش عاقبت جان او را گرفت. مسئولین مدرسه ضمن عرض تسلیت به خانواده کاترین او را معلمی فوق العاده می نامند که از جان و دل در امر تدریس و اموزش دانش اموزان می کوشید.

جالب و خواندنی

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:دو شنبه 19 آبان 1393