طراحی دگمه بی سیم که همه چیز را کنترل می کند (عکس)


گفته می‌شود دگمه Flic که توسط شرکت سوئدی Shortcut Labs ساخته شده، کوچک بوده و حدود پنج سال عمر دارد. کاربران می‌توانند با استفاده از برنامه همراه دگمه برای گوشی‌های اندروید و iOS، آن را تنظیم کنند. از طریق شیوه‌های مختلف فشاردادن می‌توان فعالیت‌های مختلف Flic را انجام داد و دستورات مختلف برای انجام این ...بیا تو تفریحطراحی دگمه بی سیم که همه چیز را کنترل می کند (عکس)]]>
طراحی دگمه بی سیم که همه چیز را کنترل می کند (عکس)
  • 0.00 / 5 5
  • 1 / 5
  • 2 / 5
  • 3 / 5
  • 4 / 5
  • 5 / 5

به این مطلب نمره دهید:

0 رای ها, 0.00 . امتیاز (0% نمره)

گفته می‌شود دگمه Flic که توسط شرکت سوئدی Shortcut Labs ساخته شده، کوچک بوده و حدود پنج سال عمر دارد. کاربران می‌توانند با استفاده از برنامه همراه دگمه برای گوشی‌های اندروید و iOS، آن را تنظیم کنند. از طریق شیوه‌های مختلف فشاردادن می‌توان فعالیت‌های مختلف Flic را انجام داد و دستورات مختلف برای انجام این فعالیت‌ها، کلیک‌کردن، دوبار کلیک و فشاردادن و نگه‌داشتن دگمه عنوان شده‌اند.

این دگمه از طریق بلوتوث انرژی پایین (BLE) به گوشی هوشمند کاربر متصل می‌شود و می‌توان هر یک از این دگمه‌ها را با یک ابزار سیار به کار رود. این دگمه‌ها دارای برد مسافت تا ۵۰ متر هستند، بنابراین مسئولیت‌های محوله در صورتی که ابزار مرتبط با آن‌ها در این فاصله قرار داشته باشند و گوشی کاربر نیز روشن باشد، انجام خواهند شد.

دگمه Flic با کلیک‌کردن به نرم‌افزار گوشی هوشمند متصل می‌شود و سپس این برنامه فعالیت محوله را از طریق اینترنت به سرویس مربوطه دگمه متصل می‌کند. قسمت و بخش عقب دگمه‌ها چسبناک است، این بدین معناست می‌توان دگمه‌ها را بدون این که گم شوند، به مناسب‌ترین مکان‌ها متصل کرد. همچنین می‌توان این دگمه‌ها را در بیرون از منزل نیز به کار برد و شرکت سازنده برنامه‌هایی برای ضدآب‌کردن آن‌ها در دسترس دارد.

همچنین یک کیت توسعه‌دهنده نیز در دسترس است تا بتوان این دگمه‌ها را با خدمات دیگر یکپارچه کرد. شرکت سازنده به دنبال بازاریابی این دگمه است و افراد می‌توانند با پرداخت ۲۷ دلار یک دگمه Flic دریافت کنند.

طراحی دگمه بی سیم که همه چیز را کنترل می کند (عکس)

طراحی دگمه بی سیم که همه چیز را کنترل می کند (عکس)

طراحی دگمه بی سیم که همه چیز را کنترل می کند (عکس)


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:یک شنبه 9 آذر 1393