فناوری HTML 5 بالاخره کامل شد


فناوری HTML 5 بالاخره کامل شد توسعه نواوری و فناوری و اختراع HTML 5 که عامل اصلی در ارتقا استانداردهای اینترنتی طی ۵ سال گذشته تاکنون محسوب می‌شود به اتمام رسید و این خبر و اخبار را “کنسرسیوم جهانی وب”(W3C) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد.   در حالی که گفته می‌شود نواوری و فناوری و اختراع HTML 5.0 به اتمام رسیده است، این مسئله به ...بیا تو تفریحفناوری HTML 5 بالاخره کامل شد]]>
فناوری HTML 5 بالاخره کامل شد
  • 0.00 / 5 5
  • 1 / 5
  • 2 / 5
  • 3 / 5
  • 4 / 5
  • 5 / 5

به این مطلب نمره دهید:

0 رای ها, 0.00 . امتیاز (0% نمره)

فناوری HTML 5 بالاخره کامل شد

توسعه نواوری و فناوری و اختراع HTML 5 که عامل اصلی در ارتقا استانداردهای اینترنتی طی ۵ سال گذشته تاکنون محسوب می‌شود به اتمام رسید و این خبر و اخبار را “کنسرسیوم جهانی وب”(W3C) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد.

 

در حالی که گفته می‌شود نواوری و فناوری و اختراع HTML 5.0 به اتمام رسیده است، این مسئله به آن معنی نخواهد بود که توسعه این نواوری و فناوری و اختراع به اتمام رسیده است و دیگر روی آن کار نمی‌شود.

در این بیانیه اعلام شده است که نواوری و فناوری و اختراع HTML 5.1 طی سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه خواهد شد و نخستین تلاش‌ها برای ارایه پیش‌نویس نواوری و فناوری و اختراع HTML 5.2 نیز از سال آینده شروع و آغاز می‌شود.

در مجموع باید بیان داشت و گفت نواوری و فناوری و اختراع HTML 5 و توسعه آن هرگز متوقف نمی‌شود و این طور که به نظر می‌رسد، هم‌اکنون هیچ برنامه‌ای برای HTML 6 وجود ندارد.

لازم به ذکر است هم‌اکنون موارد فراوانی وجود دارند که با نواوری و فناوری و اختراع HTML 5 تحت پوشش قرار نمی‌گیرند و پیش‌بینی شده است که نسخه‌های توسعه یافته بعدی بتوانند این نقص‌ها را برطرف کنند.

دکتر “جِفری جِیف” مدیرعامل مرکز W3C در پاسخ به سوالی که درمورد توسعه Open Web Platform پرسیده شد اعلام کرد که این اتفاق در راستای توسعه HTML5، CSS3 و JavaScript محقق می‌شود.

فناوری اطلاعات

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:چهار شنبه 12 آذر 1393