زیر دریایی دست ساز ساخت چین (عکس)


گمان می رود شوق و اشتیاق به ساخت وسایل عجیب و شخصی سازی های خاص و مخصوص درمیان شهروندان چینی به شدت رو به افزایش است. از بازسازی یک هواپیما بر بام خانه گرفته تا تولید انواع لامبورگینی های دست ساز؛ هر روز خبری جدید از خلاقیت به سبک چینی! درفضای اینترنت منتشر می شود.  اخیرا نیز ...لطفا ادامه مطلب را مشاهده کنید و مشاهده کنید
زیر دریایی دست ساز ساخت چین (عکس)
  • 0.00 / 5 5
  • 1 / 5
  • 2 / 5
  • 3 / 5
  • 4 / 5
  • 5 / 5

به این مطلب نمره دهید:

0 رای ها, 0.00 . امتیاز (0% نمره)

گمان می رود شوق و اشتیاق به ساخت وسایل عجیب و شخصی سازی های خاص و مخصوص درمیان شهروندان چینی به شدت رو به افزایش است. از بازسازی یک هواپیما بر بام خانه گرفته تا تولید انواع لامبورگینی های دست ساز؛ هر روز خبری جدید از خلاقیت به سبک چینی! درفضای اینترنت منتشر می شود.

زیر دریایی دست ساز ساخت چین (عکس)

 اخیرا نیز اخباری مبنی بر رونمایی از یک زیردریایی دست ساز! در یکی از شهرهای استان آنهویی چین منتشر شده است. نکته ای که بر جذابیت های این مدل دست ساز افزوده، ادعای تولیدکننده آن مبنی بر قابلیت عملیاتی زیردریایی است. در ادامه این مطلب با ژانگ جونلین سازنده این زیردریایی و حاصل تلاش وی بیشتر آشنا خواهیم شد.

زیر دریایی دست ساز ساخت چین (عکس)

ژانگ جونلین مهندس و طراح ۶۲ ساله از شهر فویانگ در استان آنهویی چین است. وی در راس یک گروه مسئولیت طراحی و ساخت این زیردریایی را در شرایط کارگاهی و امکانات نه چندان حرفه ای و سطح بالا بر عهده داشته است. ساخت این زیردریایی که اژدهای شماره ۳ نامگذاری شده حدودا ۲ سال به طول انجامیده است.

زیر دریایی دست ساز ساخت چین (عکس)


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 5 دی 1393