آخرین جزئیات از زلزله‌ ۵.۳ ریشتری صبح همین امروز در بوشهر


آخرین جزئیات از زلزله‌ ۵.۳ ریشتری صبح همین امروز در بوشهر زمین‌لرزه‌ای ساعت ۷ و ۴۹ دقیقه صبح همین امروز منطقه شنبه در شهرستان دشتی را لرزاند. براساس  اعلام لرزه‌نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران بزرگ و عظیمی این زمین‌لرزه ۵.۳ ریشتر و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین  بوده است. فرماندار شهرستان دشتی با بیان اینکه این زمین‌لرزه هیچ خسارتی در برنداشته است اظهار داشت: مرکز این ...لطفا ادامه مطلب را مشاهده کنید و مشاهده کنید
آخرین جزئیات از زلزله‌ ۵.۳ ریشتری صبح همین امروز در بوشهر
  • 0.00 / 5 5
  • 1 / 5
  • 2 / 5
  • 3 / 5
  • 4 / 5
  • 5 / 5

به این مطلب نمره دهید:

0 رای ها, 0.00 . امتیاز (0% نمره)

آخرین جزئیات از زلزله‌ ۵.۳ ریشتری صبح همین امروز در بوشهر

زمین‌لرزه‌ای ساعت ۷ و ۴۹ دقیقه صبح همین امروز منطقه شنبه در شهرستان دشتی را لرزاند. براساس  اعلام لرزه‌نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران بزرگ و عظیمی این زمین‌لرزه ۵.۳ ریشتر و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین  بوده است. فرماندار شهرستان دشتی با بیان اینکه این زمین‌لرزه هیچ خسارتی در برنداشته است اظهار داشت: مرکز این زمین لرزه درروستای سرمک گزارش شده است. غلامرضا مهرجو با بیان […]


مجله اینترنتی زیرمیزی

براساس  اعلام لرزه‌نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران بزرگ و عظیمی این زمین‌لرزه ۵.۳ ریشتر و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین  بوده است.

فرماندار شهرستان دشتی با بیان اینکه این زمین‌لرزه هیچ خسارتی در برنداشته است اظهار داشت: مرکز این زمین لرزه درروستای سرمک گزارش شده است.

غلامرضا مهرجو با بیان اینکه کمیته بحران شهرستان دشتی تشکیل شده است تصریح کرد: گروه‌های امداد و نجات برای بررسی وضعیت به منطقه مورد نظر اعزام شده‌اند.

اخبار ورزشی

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:چهار شنبه 10 دی 1393