همه چیز را به نمایشگر تبلت تبدیل كنيد


همه چیز را به نمایشگر تبلت تبدیل كنيددو دانشجوی دکترای دانشگاه لستر موفق به ساخت نواوری و فناوری و اختراع جدیدی شده‌اند که می‌تواند همه چیز را به یک رایانه تبلت تبدیل کند.اینسامانه سیستممعروف به «دستاورد بزرگ بعدی در نواوری و فناوری و اختراع خانگی» به مردم اجازه می‌دهد تا اجسام روزمره مانند یک پاکت نامه یا یخچال را با استفاده از یک پروژکتور، دوربین عمقی و یک رایانه شخصی به تبلت تبدیل کنند.شرکت گوگل به...ادامه در ادامه مطلب...

تبلت,نرم‌افزار Ubi Displays ,نمایشگرهای لمسی

همه چیز را به نمایشگر تبلت تبدیل كنيد
دو دانشجوی دکترای دانشگاه لستر موفق به ساخت نواوری و فناوری و اختراع جدیدی شده‌اند که می‌تواند همه چیز را به یک رایانه تبلت تبدیل کند.
اینسامانه سیستممعروف به «دستاورد بزرگ بعدی در نواوری و فناوری و اختراع خانگی» به مردم اجازه می‌دهد تا اجسام روزمره مانند یک پاکت نامه یا یخچال را با استفاده از یک پروژکتور، دوربین عمقی و یک رایانه شخصی به تبلت تبدیل کنند.
شرکت گوگل به قدری تحت تاثیر نواوری و فناوری و اختراع جان هاردی و کارل الیس 25 ساله قرار گرفت که اخیرا آنها را به مقر خود در کالیفرنیا برای یک نمایش دعوت کرده است.


نرم‌افزار Ubi Displays از یک پروژکتور، دوربین عمقی و رایانه شخصی برای ساخت نمایشگرهای لمسی چندمنظوره تعاملی در هر جا و روی هر چیز استفاده می‌کند.


این نواوری و فناوری و اختراع از یک وب‌کم نواوری و فناوری و اختراع پیشرفته استفاده کرده تصویری از یک آی‌پد، ساعت زنگی یا هرگونه دستگاه انتخابی را بر روی جسم می‌اندازد.این دوربین همچنین می‌تواند پیکسل‌ها را به رنگ‌های قرمز، سبز و آبی در کنار عمق دیده و جزئیات هر حرکت را به یارانه کاربر ارسال کند.


رایانه سپس از نرم‌افزار خود برای بررسی محل انگشت کاربر و فعالیت‌های آن در تصویر منتشر شده به منظور اجرای وظیقه مطلوب کاربر استفاده می‌کند.با این حساب، کاربر می‌تواند تختخواب خود را به یک اداره نواوری و فناوری و اختراع پیشرفته تعاملی تبدیل کرده و کار روزانه را بدون بلند شدن انجام دهد.


این دانشجویان قصد دارند کار خود را تجاری‌سازی کرده و توسط دانشگاه لستر پشتیبانی می‌شوند.این محققان که شرکت خود با عنوان اختراعات هاردی و الیس را برپا کرده‌اند، نسخه بتای جعبه ابزارشان را بطور آنلاین در دسترس قرار داده‌اند.

منبع:konjkav.com


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:چهار شنبه 2 مرداد 1392