جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها هستند


جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند بعضی از کشورها میباشند که زنان زیبایی دارند،مثل کشور برزیل که بیشترین آمار زنان دیدنی و زیبای مدلینگ در جهان را به خود اختصاص داده است. تعطیلات، تجربه‌ای دیدنی و در عین حال پراسترس است. وقتی برای سفر برنامه‌ریزی میکنید، به عوامل مختلفی فکر می کنید، مثلا چه زمانی ...بیا تو تفریحجذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها هستند]]>

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

بعضی از کشورها میباشند که زنان زیبایی دارند،مثل کشور برزیل که بیشترین آمار زنان زیبای مدلینگ در جهان را به خود اختصاص داده است. تعطیلات، تجربه‌ای دیدنی و در عین حال پراسترس است. وقتی برای سفر برنامه‌ریزی میکنید، به عوامل مختلفی فکر می کنید، مثلا چه زمانی سفر کنید، با چه کسی همراه شوید،

و این‌که کجا بروید! وقتی تصمیم میگیرید از کشور جدیدی مشاهده کنید و مشاهده کنید، باید عوامل زیادی از جمله آب و هوا، غذا، گشت و گذار، امنیت، و گرچه جذابیت مردم آن منطقه را در نظر بگیرید. اگر سطح جذابیت مردم آن کشور برای‌تان اهمیت دارد، این نوشتار معرفی ۱۵ کشور که زیباترین مردم جهان مختص شما است!

جهان بسیاربزرگ و عظیم است و آدم‌های زیادی ـ ۷.۴ میلیون نفرـ را در خود جای داده است. با تحقیقی که انجام دادیم، توانستیم ۱۵ کشور که زیباترین زنان جهان چه مرد و چه زن دارند را مشخص کنیم. اگرچه هر کشوری افراد خوشگل دارد، اما بعضی کشورها به سبب ساکنان خوش قیافه‌شان مشهور میباشند. ما هم‌چنین ۱۵ سلبریتی را مشخص کرده‌ایم

که به خوبی سطح جذابیت کشورشان را نشان میدهند. کشورهایی که در ادامه میبینید در نقاط گوناگون جهان قرار دارند، از آمریکای جنوبی و شمالی گرفته تا اروپا.

۱۵. فیلیپین

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

فیلیپین کشور زیبایی است که در جنوب شرق آسیا واقع است . به سبب جزایر خیره‌کننده، مهمان‌نوازی چندان، و گرچه مردم زیبایش شناخته میشود. فیلیپین دومین کشوری است که بیش‌ترین پیروزی را در چهار رقابت بزرگ و عظیم و بین‌المللی ملکه‌ی زیبایی به دست آورده است. زنان فیلیپنی نه تنها خوشگل، بلکه خوش‌رو، خانواده‌مدار و مهربان میباشند

و بیش‌ترشان ارزش‌های خوبی دارند. فیلیپین کشوری تماشایی با مردمی تماشایی‌تر است. بعضی از شناخته شده‌ترین زیبارویان فیلیپینی شامل ونسا هاجنز، دیو باتیستا، نیکول شرزینگر و نیکول گیل اندرسون میباشند. با داشتن سلبریتی‌های جذابی مثل آن‌ها، تعجبی ندارد که فیلیپین در لیست زیباترین مردم جهان قرار بگیرد.

واضح است که تبار فیلیپینی ظاهری بیگانه و در عین حال طبیعی به آن‌ها بخشیده است. پوست تیره و اندام ریز از خصوصیات بارز مردم این کشور است.

۱۴. ترکیه

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

ترکیه کشوری است که شرق اروپا را به غرب آسیا متصل می کند. فرهنگ ترکیه، که با امپراطوری‌های یونانی، پارسی، رومی و عثمانی پیوند خورده است، مملو از وقایع تاریخی تلخ و شیرین است. این کشور در سال‌های جدید از مقاصد گردشگری محبوب بوده است، به خصوص شهرهایی چون استانبول که بعضی از زیباترین آثار معماری جهان را در خود جای داده است.

شاید خیلی‌ها استانبول را به سبب مناظر زیبایش گزینش کنند، اما بیش‌تر به سبب مردم جذابی است که در خیابان‌های این شهر رفت و آمد می کنند.ترک‌ها با چشم و ابروی تیره و شخصیت‌های کاریزماتیک‌شان، به خصوص برای گردشگران وسوسه‌انگیز میباشند. زنان ترک مو های بلند تیره و چهره‌های جذاب و خیره‌کننده مردان را به وسوسه می اندازند.

زیبایی ترک‌ها دست کم گرفته شده است.حادیثه که یک شخصیت تلویزیونی، خواننده، رقصنده، و مجری است در حال حاضر در استانبول زندگی میکند.

۱۳. لبنان

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

لبنان، کشور دیگری است که به سبب زیبارویان چشم و ابرو مشکی مشهور است. لبنان کشوری با تاریخ غنی است و سواحل دیدنی، غذایی‌هایی لذیذ و مردم زیبایش شما را ساعت‌ها غرق تماشا می‌سازد. لبنان را باید دید. شهر بیروت به سبب سبک زندگی تجملی و تفریحات شبانه‌ی افراطی مشهور است،

مردم لبنان جوری شب‌ها جشن میگیرند انگار فردا جهان به آخر میرسد! مردم دیدنی و زیبای این کشور طیفی از مو های تیره و چشم‌های روشن تا مو های روشن و چشم‌های تیره دارند، ژن لبنانی‌ها چیزی دارد که آن‌ها را جذاب می‌سازد. باور کنید یا نه، اما تعداد زیادی از سلبریتی‌های هالیوود تباری لبنانی دارند، از جمله زوئی سالدانا، ونتوورث میلر، وینس وان، و شکیرا.

۱۲. اسپانیا

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

با داشتن سلبریتی‌هایی مثل انریکه ایگلسیاس، پنه‌لوپه کروز، و خاویر باردم، تعجبی ندارد که اسپانیا مردمی جذاب داشته باشد و در لیست زیباترین مردم جهان جای بگیرد. اگر تا به حال از اسپانیا بازدید کرده باشید، حتما و صددرصد وقتی در خیابان قدم می‌زدید با خودتان گفته‌اید ”وای، مردم این‌جا بسیارخوش قیافه میباشند“. مردان و زنان فوق‌العاده جذابی در خیابان‌های رویایی اسپانیا قدم می زنند، در کافه‌ها نشسته‌اند یا در مغازه‌های اطراف کار می کنند.

لازم به ذکر نیست که تفریحات شبانه‌ی هیجان‌انگیز آن‌ها فرصت‌های زیادی برای خلق یک شب فراموش‌نشدنی در اختیارتان قرار می دهد. فرهنگ اسپانیایی چیزی دارد که زیبایی و وقار را را به نمایش می گذارد. مردم در اسپانیا بهتر پیر میشوند و به نظر میرسد به زندگی رغبت دارند و همین امر آن‌ها را جذاب‌تر از پیش می‌سازد.

۱۱. ایتالیا

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

ایتالیا هم مثل اسپانیا از آن جاهایی است که هر چیزی در اطراف شما، از جمله آدم‌ها، نفس را در سینه ‌تان حبس میکند. ایتالیایی‌ها به سبب زیبایی و جذابیت فراوان‌شان معروفند، و به همین علت بیش‌تر احتمال دارد دل‌تان را بشکنند! فرهنگ ایتالیا به سبب تاریخ عمیق و غذایی‌های لذیذ، مورداحترام‌ترین فرهنگ جهان است.

یک چیز مسلم است، اگر میخواهید عاشق شوید به ایتالیا سفر کنید. هر شخصی که تا به حال از خیابان‌های ایتالیا قبل است همین را به شما می گوید، این‌که هرکسی و هر چیزی در ایتالیا جذاب است.سلبریتی‌هایی مثل کارلا برونی و ماریسا تومی خیره‌کننده نیز اثبات می کنند ایتالیا کشوری با مردمی فوق‌العاده جذاب است. ایتالیا کشوری است که به دلایل زیادی حتما و صددرصد باید از آن مشاهده کرد، داشتن مردم بی‌نهایت جذاب فقط یکی از این دلایل است.

۱۰. روسیه

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

آنا کورنیکووا، ایرینا شایک، ماریا شاراپووا این سه زن فوق‌العاده جذاب به جز ظاهر جذاب یک خصوصیت مشترک دیگر دارند، و آن ملیت روس است! روسیه سرد و دور است و شهرت بدی دارد که به افراد خارجی تصویری غلط از این کشور میدهد. با این حال در واقعیت کشوری فوق‌العاده دیدنی با مردمی خارق‌العاده است

که عاشق نوشیدن و لذت بردن از زندگی میباشند. روس‌ها هم در لیست زیباترین مردم جهان میباشند. نمی دانم به سبب لهجه است یا نگرش سرسختانه‌شان، اما مردان و زنان روس میدانند چطور دقت همه ی را به خود جلب کنند. روس‌ها نترس میباشند، خصوصیتی که آن‌ها را برای جنس مخالف خواستنی‌تر می‌سازد. آن‌ها مردمانی سخت‌کوش و باانگیزه میباشند که می دانند چطور خانواده‌شان را فراهم سازی کنند و در عین حال مفید به نظر برسند.

۹. هلند

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

هلند به سبب آسیاب‌‌های بادی، گل‌ها، و فعالیت‌های ”غیرقانونی“ قانونی و چیزهای چندان دیگری شناخته می شود. می‌دانستید این کشور سواحل خارق‌العاده‌ی بی‌پایان و جنگل‌هایی بی‌نظیر در جهان را دارد؟ می‌دانستید این کشور منزل‌ی بعضی از زیباترین آدم‌های جهان است؟

مردان و زنان هلندی یک زیبایی طبیعی دارند، شاید به سبب هوای تازه یا محصولات اروپایی باشد، اما چیزی است که هلندی‌ها را واقعا خوشگل میکند. آن‌ها یک معصومیت طبیعی دارند که با مناطق سرخ و مصرف چندان مواد در کشورشان تناقض ایجاد میکند. هلند برای سفر کردن فوق العاده است، زیرا همه ی چیز در اختیارتان قرار میدهد

و حتی ممکن است در این سفر کسی را بیابید که تعطیلات‌تان را عاشقانه کند! یولاندا فوستر، مادر جی‌جی و بلا حدید، اهل هلند است.

۸. برزیل

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

برزیل کشوری است که میداند چطور زندگی را جشن بگیرد. این کشور به سبب فستیوال‌ها، جشن‌ها، سواحل و گرچه زیباترین مردم جهان مشهور است، و بدون آن نمی‌توانستیم این لیست را کامل کنیم. برزیل از آن کشورهایی است که فقط آدم‌های فوق‌العاده جذاب می‌سازد! نمیدانیم به سبب آب است، یا ژن‌های خالص آن‌ها، اما مردان و زنان برزیلی در سراسر جهان معروفند و در صدر لیست زیبایی قرار دارند.

هیچ می‌دانستید تعدادی از مشهور ترین مدل‌ها برزیلی میباشند؟ زنانی چون ژیزل بوندشن، آدریانا لیما و الساندرو آمبروزیو تباری برزیلی دارند که نشان میدهد چقدر برزیلی‌ها جذاب‌ میباشند.

۷. دانمارک

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

دانمارک کشوری عمدتا پروتستان است که اسمش به معنای ”سرزمین دن‌ها «دانمارکی‌ها» “ است. این کشور کوچک منزل‌ی تعدادی از افراد بزرگ و عظیم و جذاب است. دانمارکی‌ها به سبب قد بلندشان معروفند، و مردمی جذاب و جذاب میباشند. گفته میشود بعضی از جذاب‌ترین مردان جهان دانمارکی میباشند، پس خانم‌ها، سفر بعدی‌تان را برای دانمارک برنامه‌ریزی کنید.

سفر به دانمارک برای هر زنی که قد ۶ فوتی یکی از ملاک‌هایش است، یک ضرورت است و میتواند اضافه بر تماشای مناظر دیدنی از مشاهده آدم‌ها هم لذت ببرد. مردان دانمارکی به آقا بودن معروفند. این ویژگی در ترکیب با چهره‌های فوق‌العاده خوشگل باعث شد تا این کشور را در لیست زیباترین مردم جهان بگنجانیم.

دانمارک شادترین کشور روی زمین است، شاید به این سبب که هرکسی در این کشور می بینید فوق‌العاده جذاب است و با مشاهده آن‌ها نمیتوان خلق‌وخوی بدی داشت! کارولین وزنیاکی یکی از برترین بازیکنان تنیس جهان و یک مدل و هنرپیشه‌ی پیروز است که اهل شهر اودنس دانمارک است

۶. نروژ

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

نروژ کشور وایکینگ‌ها است و به سبب زیبارویان بلوندش معرف است. اگرچه نروژ پر از زنان جذاب است، اما مثل کشورهای دیگر با آن‌ها رفتار نمیشود. زنان در نروژ از احترام زیادی برخوردارند. مردم این کشور فعال و سالم میباشند و لباس‌های تحسین‌برانگیزی برای هر مناسبت میپوشند.

نروژی‌ها مردمانی جذاب باهوش و خوش قلب میباشند ـ کشور مناسبی برای پیدا کردن عشق! مریلین مونرو و هامفری بوگارت، هردو نروژی تبار میباشند و دو نماد بزرگ و عظیم جذابیت در تمام دوران به شمار می روند.

۵. ایالات متحده‌ی کشور آمریکا

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

ایالات متحده‌ی کشور آمریکا منزل‌‌ی مردمانی شجاع و جذاب است. نکته‌ی دیدنی درمورد‌ی کشور آمریکا آن است که تعداد زیادی از مردمان آن کاملا متفاوت به نظر می رسند. با این حال چهره‌ی ”کاملا آمریکایی“ « ابرکرومبی و فیچ را در نظر بگیرید » واقعا قلب مردان و زنان جهان را آب میکند. ایالات امریکا مرکز جهان است، دیگ جوشان مذاهب و قومیت‌های گوناگون که این کشور را منحصربه‌فرد می‌سازد.

زنانی مثل ریس ویترسپون همان ظاهر کاملا آمریکایی را دارند که ایالات امریکا به آن می‌بالد. کشور آمریکا کشور فوق‌العاده‌ای است و با وجود آن که مشکلات زیادی دارد، بعنوان سرزمین فرصت‌ها شناخته میشود و مردمان جذاب بخشی از این فرصت‌ها میباشند!

۴. کانادا

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

کانادا هم مثل ایالات امریکا ترکیبی از آدم های گوناگون است. با این حال، بین آمریکایی‌ها و کانادایی‌ها تفاوت‌های خاصی وجود دارد. کانادا، به ویژه شهرهایی مثل مونترآل، ریش‌های اروپایی دارند که به مردمانش ترکیبی از حس و حال آمریکایی و اروپایی می‌بخشد.

اضافه کردن زبان فرانسوی به این ترکیب، سطح جذابیت آن‌ها را به حداکثر می رساند. کانادایی‌ها مردمانی تحصیل کرده، با فرهنگ و خوش‌قیافه میباشند که می دانند چطور تفریج کنند و از زندگی لذت ببرند. با اینکه کانادا با کشور آمریکا همسایه است، اما مردمانش به فعال بودن در اتاق خواب معروفند که آن‌ها را از آمریکایی‌ها متمایز میکند. از سلبریتی‌های مشهور کانادایی میتوان به رایان گاسلینگ، ریچل مک‌آدامز، دریک، و جاستین بیبر اشاره کرد.

۳. یونان

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

یونانی‌ها سرافرازترین مردمانی میباشند که ملاقات میکنید. انها تاریخی غنی، کشوری جذاب و تعدادی از جذاب‌ترین مردمان روی زمین را دارند. از سلبریتی‌های جذاب این کشور می توان جنیفر آنیستون، جان استیموس و بیلی زین نام برد. یونان یکی از کشورهایی است که نمی توانید عاشقش نشوید.

مردم خوشگل در ترکیب با مناظر دیدنی یونان باعث شد تا این کشور را در لیست‌مان جای دهیم. هر تابستان، گردشگران مختلفی به این کشور سرازیر میشوند تا از جزایر گوناگون یونان مشاهده کنند، و بسیاراوقات این آدم‌ها دیگر برنمی‌گردند. آن‌ها یا عاشق این کشور یا عاشق یک فرد میشوند؛ گاهی هم عاشق هردو!

۲. سوئد

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

مردم سوئد به سه چیز معروفند، پوست روشن و مرمرین ، قد بلند و گرچه زیبایی خیره‌کننده. سوئد کشوری است که بعضی از خیره‌کننده‌ترین انسان‌های تمام تاریخ در آن زاده شده‌اند. این زیبارویان بلوند در تمام جهان بعنوان جذاب‌ترین نژاد آدم‌ها مشهور میباشند. این آدم‌های بلندقامت و خیره‌کننده به شدت باهوش میباشند.

با وجود آن‌که بیش‌تر افراد فکر می کنند در سوئد فقط زن‌ها جذاب میباشند، اما در واقعیت، مردان سوئدی خوش‌قیافه‌ترین مردان روی زمین شناخته می شوند. سوئد نه تنها آدم‌های زیبایی دارد، بلکه بعضی از بااستعدادترین سلبریتی‌ها نیز رگ و ریشه‌ی سوئدی دارند. اینگرید برگمن، گرتا گاربو و آلیسیا ویکاندر خیره‌کننده تنها تعدادی از سلبریتی‌های مشهور سوئدی میباشند.

۱. ونزوئلا

جذاب و زیباترین زنان جهان اهل این کشورها استند

برای بسیاری ونزوئلا منزل‌ی زیباترین مردم جهان است و ما هم با این عقیده موافقیم. ونزوئلایی‌ها با چهره‌های ظریف و اندام جذاب واژه‌ی جذاب را ساختند و تعجبی ندارد که آدم‌ها دیوانه‌وار عاشق‌شان میشوند! مردم ونزوئلا یک لذت خاصی از زندگی می برند که کشورهای زیادی از آن برخوردار نیستند.

 به گزارش پارس ناز مردم این کشور شادی می‌آفرینند، که مطالعات نشان داده است جذاب‌ترین ویژگی برای مردان و زنان است. با وجود سبک زندگی خارق‌العاده‌ی آن‌ها و عشق به زندگی، و ظاهر خیره‌کننده و زیبای‌شان، تعجبی ندارد مردم این کشور زیباترین مردم جهان شناخته شوند.

آن‌ها به خصوص به سبب شور و هیجان و علاقه‌شان به هرچیزی که در اطراف‌شان است معروفند. این خصوصیت در ترکیب با اندام برجسته، پوست لطیف و موها و ابروان مشکی، باعث می شود هرکسی در این کشور جذاب عاشق شود. از جمله سلبریتی‌های مشهور این کشور می توان گبی اسپینو را نام برد که از ۱۹۹۶ هنرپیشه بوده است.

جالب و خواندنی


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 5 خرداد 1396