گفتگو با جنیفر لوپز در مورد اندام زیبایش + عکس


گفتگو با جنیفر لوپز در مورد اندام زیبایش + تصاویر و عکس بسیاراز افراد دوست دارند راز زیبایی و خوش اندامی ستارگان را بدانند با بیا تو تفریح همراه باشید تا درباره راز جوانی و زیبایی جنیفر لوپز صحبت کنیم. جنیفر لوپز همیشه در حال مبارزه با پیری است و در حال ورزش کردن برای جوان ...نوشته گفتگو با جنیفر لوپز در مورد اندام زیبایش + عکس اولین بار در بیا تو تفریح. پدیدار شد.]]>

گفتگو با جنیفر لوپز در مورد اندام زیبایش + عکس

خیلی از افراد دوست دارند راز زیبایی و خوش اندامی ستارگان را بدانند با بیا تو تفریح همراه باشید تا درباره راز جوانی و زیبایی جنیفر لوپز صحبت کنیم. جنیفر لوپز همیشه در حال مبارزه با پیری است و در حال ورزش کردن برای جوان تر ماندن و خوش هیکل ماندن میباشد.

در حالی که به نظر میرسد جنیفر لوپز راز جوان ماندن او به رژیم غذایی اش و ورزشهایی که انجام میدهد ، میباشد ولی جنیفر موضوعی را اخیرا به اشتراک گذاشته که در به چه دلیل هنوز هم در سن ۴۸ سالگی همانند یک دختر ۲۸ ساله به نظر میرسد.

 

جنیفر لوپز در اجرای All I Have که در وگاس داشت به مدت ۲ ساعت حرکات موزون شدیدی اجرا می کرد، به جز مواردی که می دانیم، جنیفر ترفندی دیگر برای روی فرم ماندن شگفت انگیز بدنش دارد. او اخیرا نکته اصلی تمریناتش را در مصحبه ای با Paper Magazine’s Las Vegas issue با طرفدارانش در میان گذاشت.

وقتی که از وی درباره حرکات موزونی و ورزشی که در اجراهایش استفاده میکند سوال کردند ، او پاسخ داد که خیر و به این ها ربطی ندارد. هیکل روی فرم من به ورزش صبح ها برمیگردد و با این کار برای فعالیت های روزمره خود آماده میشوم و بدنم قویتر می شود.

راز خوش اندامی جنیفرلوپز از زبان خودش (عکس)

جنیفر لوپز بیان داشت و گفت که ورزش صبحگاهی کاملا مفید است و به مردم این را نیز پیشنهاد داد. محققان دانشگاه یانگ بیرمنگام متوجه شده اند زنانی که هر روز صبح ۴۵ دقیقه ورزش می کنند، کمتر غذا می خورند و در ادامه روز، فعالیت بیشتری دارند. لوپز اضافه می کند ” خودتان می دانید که با ضعیف شدن عضلات یا تمرینات بیش از حد روی آن ها دچار جراحت می شوید. بخاطر همین باید عضلاتتان را قوی نگه دارید. “

راز خوش اندامی جنیفرلوپز از زبان خودش (عکس)

گفتگو


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:یک شنبه 16 مهر 1396