دفاع رایتل از ارزش و قیمت اینترنت خود


مدیر بازاریابی اپراتور سوم تلفن همراه تاکید کرد: اینترنت رایتل در مقایسه با سایر اپراتور‌ها تعرفه‌ی کمتری دارد و حتی گاهی نرخ اینترنت سیم‌کارت‌های دیتای ما از برخی ADSL‌ها هم ارزان‌تر است.

مدیر بازاریابی اپراتور سوم تلفن همراه تاکید کرد: اینترنت رایتل در مقایسه با سایر اپراتور‌ها تعرفه‌ی کمتری دارد و حتی گاهی نرخ اینترنت سیم‌کارت‌های دیتای ما از برخی ADSL‌ها هم ارزان‌تر است.


محمد فرجود درباره بالا‌ بودن تعرفه‌های اینترنتی اپراتور سوم تلفن همراه اظهار کرد: نکته‌ی مهمی که باید درباره‌ی تعرفه‌ی رایتل توجه داشت آن است که نسبت به سایر اپراتور‌ها تعرفه‌ی ما اصلا گران نیست و به ویژه در خصوص برخی خدمات پایه، گاه حتی ارزش و قیمت‌های ما پایین‌تر هم هست.
وی در عین حال گفت: به عنوان مثال در زمینه‌ی اینترنت ما در مقایسه با هر دو اپراتور فعال دیگر ارزش و قیمت‌های پایین‌تری داریم و تعرفه‌ی سیم‌کارت‌های دیتای ما گاه حتی از برخی شرکت‌های ارائه‌کننده ADSL هم پایین‌تر است.
فرجود ادامه داد: در حال حاضر هر کیلوبایت اینترنت ما در مصرف آزاد نیم‌ ریال هزینه دارد و این مبلغ در ساعات مختلف شبانه‌روز ثابت است در صورتی که این تعرفه در اپراتور‌های دیگر گاه تا هشت ریال هم می‌رسد.
مدیر بازاریابی رایتل در ادامه با تاکید بر این‌که برای کاربرانی که استفاده بیشتری از اینترنت دارند، فعال‌سازی بسته‌های اینترنت تاثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها خواهد داشت، گفت: در آینده نزدیک رایتل سرویس جدیدی با نام "چرتکه" راه‌اندازی خواهد کرد که در قالب آن افراد می‌توانند میزان مصرف خود را به تفکیک اعلام کنند و به‌طور مثال بگویند ماهانه چند ایمیل چک می‌کنند و چند ساعت در اینترنت به جست‌وجو می‌پردازند تا براین اساس بسته‌ای متناسب با نیاز آنها معرفی شود.
  فرجود هم‌چنین از سرویس‌های دیگری که قرار است توسط اپراتور سوم ارائه شوند یاد کرد و یکی از این موارد را سرویس تلویزیون همراه معرفی کرد.
وی در توضیح بیشتر در این زمینه اظهار کرد: با استفاده از این سرویس کاربران می‌توانند بدون نیاز استفاده از هیچ‌گونه از تجهیزات خاص، تنها با استفاده از سیم‌کارت و گوشی تلفن همراه خود شبکه‌های تلویزیونی را دریافت کنند.
وی یادآور شد: اکنون مراحل فنی ارائه‌ی این سرویس به پایان رسیده و پس از اخذ مجوز‌های لازم، اپراتور سوم آماده‌ی ارائه‌ی این سرویس خواهد بود.
مدیر بازاریابی رایتل در ادامه از ارائه‌ی نسل جدید مودم‌های رایتل در آینده نزدیک خبر و اخبار داد و گفت: با استفاده از این مودم‌ها که رای فای نام گرفته 10 کاربر می‌توانند به‌طور همزمان از اینترنت 3G به صورت بی سیم استفاده کنند.

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:یک شنبه 28 مهر 1392