بغض نفس گیر احسان علیخانی در ماه عسل + عکس


 شب گذشته در نوزدهمین روز از ماه مبارک رمضان، برنامه "ماه عسل" با اجرا و تهیه کنندگی  "احسان علیخانی" نوزدهمین برگ از دفتر خود را در آستانه افطار به روی همراهان همیشگی اش گشود. بعد تیتراژی مناسب با ایام شهادت علی(ع) پخش شد. علیخانی با توجه به تغییر تیتراژ ابتدایی برنامه گفت: به اندازه سهم خودمون با زلفی که گره خورده به هم، در این ثانیه ها ی مبارک رمضان و ماه عسل خودمان ، شکل برنامه هم در ساحت کبریایی و مقدس امام علی (ع)تفاوت کرده اتفاقا از همین تفاوته آرزومون بیشتر شده است. یک زوج به همراه فرزند...ادامه در ادامه مطلب...

 شب گذشته در نوزدهمین روز از ماه مبارک رمضان، برنامه "ماه عسل" با اجرا و تهیه کنندگی  "احسان علیخانی" نوزدهمین برگ از دفتر خود را در آستانه افطار به روی همراهان همیشگی اش گشود.
بعد تیتراژی مناسب با ایام شهادت علی(ع) پخش شد.
علیخانی با توجه به تغییر تیتراژ ابتدایی برنامه گفت: به اندازه سهم خودمون با زلفی که گره خورده به هم، در این ثانیه ها ی مبارک رمضان و ماه عسل خودمان ، شکل برنامه هم در ساحت کبریایی و مقدس امام علی (ع)تفاوت کرده اتفاقا از همین تفاوته آرزومون بیشتر شده است.
یک زوج به همراه فرزند کوچکشان به جمع مهمانان اضافه شدند.
مرد در ابتدا گفت: حالم بد شد و به پزشک مراجعه کردم ، فکر می کردم معد ه ام دچار مشکل شده بعد به من گفتند مشکل از  قلبته و باید پیوند بزنی چرا که تنها 10 در صد از قلبت کار میکنه.
زن در ادامه توضیحات همسرش ذکر کرد: ما حدود 4 ماه زندگی نکردیم و هر لحظه منتظر مرگ شوهرم بودیم و حتی شب ها همسرم وصیت می کرد که اگر من صبح زنده نباشم با فرزندما ن چگونه رفتار کن.
مرد تصریح کرد: بعد از پیوند  قلب رفتارم هم بهتر شده و حتی با اعتقادتر شده ام، همسر او هم صحبتهای او را مبنی بربهتر شدن رفتار همسرش تایید کرد.
در حین صحبتهای خانواده گیرنده قلب مادر مهران دستانش می لرزید که دستان او را فرزندانش می فشردند و به او آرامش می دادند و گاهی خواهر و برادر مهران می گریستند.
"علیخانی" رو به خانواده اهدا کننده عنوان کرد: نمی خواهم محکوم شوم به اینکه می خواهم شوی تلویزیونیم دیده بشه و جذابیت بصری داشته باشه ،میتونم همین الان برم بیرون و تمام بشه و بعد آیدین بیان داشت و گفت نه مشکلی نیست.
مادر مهران روبه مرد گیرنده قلب بیان داشت و گفت شما الان یه جورایی پسر من به حساب می آیید و خداروشکر که زندگی شما پا برجاست حلالتون باشه اجازه بده همیشه پسرم صدات بزنم.

بغض و اشک احسان علیخانی در ماه عسل


علیخانی که از صحبتهای مادر مهران بغضش گرفته بود و در گوشه چشمانش اشک حلقه زده بود  تنها مادر مهران را نگاه می کرد و حتی او هم برای این لحظه ها، حرفی نداشت و ترجیح داد سکوت کند.
"علیخانی" پس از خارج شدن از دنیای مهمانان خاطر نشان کرد: اسم و فامیل و راه خونمون را گم کردم.
اگر نمی تونیم نفسی بدیم حداقل کاری کنیم که مردم پشت سرمون آه نکشند.


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:چهار شنبه 18 تير 1393