بیوگرافی آمیتاب باچان + عکس


بیوگرافی آمیتاب باچان + تصاویر و عکس بیوگرافی آمیتاب باچان (amitabh bachchan) تارخ تولد :۱۱ اکتبر ۱۹۴۲ محل تولد :الله آباد ،هندوستانیک پسر جوان باریک اندام دراز و نحیف در آپارتمان خود واقع در مومبای نشسته و بی حوصلگی گیتار خود را کوک می کند او باید تصمیم خودش را بگیرد می بایست که به کلکته بازگردد ...لطفا ادامه مطلب را مشاهده کنید و مشاهده کنید

بیوگرافی آمیتاب باچان + عکس

بیوگرافی آمیتاب باچان + عکس

بیوگرافی آمیتاب باچان (amitabh bachchan)

تارخ تولد :۱۱ اکتبر ۱۹۴۲

محل تولد :الله آباد ،هندوستان

یک پسر جوان باریک اندام دراز و نحیف در آپارتمان خود واقع در مومبای نشسته و بی حوصلگی گیتار خود را کوک می کند او باید تصمیم خودش را بگیرد می بایست که به کلکته بازگردد ،او تاکنون بازیگر صحنه تئاتر یک گوینده برنامه های رادیویی و یک مدیر شرکت باربری بود.

و حالا به مومبای آمده تا در صنعت فیلم جایی برای خود پیدا کند اما در اولین تست بازیگری اش رد می شود چرا؟چون آن ها صدا و قمت بسیاربلند را دوست ندارند.

سات هندوستانی به عنوان اولین فیلمی که بازی کرد اصلا خوب نبود و همین او را به تفکر واداشت . او همیشه می توانست شغلی در شرکت co bridand قدیمی بدست بیاورد،یا حتی آن طور که بعد ها در مصاحبه ای به شوخی اظهار کرد فروشنده شیر بشود اما عاقبت شانس در خانه او را هم کوبید.

جایابادوری ،هنرپیشه موفق خانم که بعد ها همسر او شد به همراه چنر نفر از دوستانش او را پیدا می کنند و تصمیم می گیرند تا این جوان اندوهگین را از غار تنهایی اش بیرون بکشند . برای همین سراسر شب را به جشن و پایکوبی می گذارنند.

بیوگرافی آمیتاب باچان + عکس

صبح که می آید بازیگر جوان قطار را از دست می دهد و هرگز دوباره با کلکته باز نمی گردد.

این صحنه یکی از روزهای اوایل دهه هفتاد بود و آن جوان هم آمیتا پاچان کسی که کاراکترش در اولین فیلم به سال ۱۹۶۸و باکارگردانی کی آعباس سایه ای از یک مرد خشمگین جوان را عینیت بخشید . تصویری با شکوه از خود بازیگر که تا سالها بعد ادامه یافت.

قد بلند و صدای تربیت نشده اش از همان شروع و آغاز نقطه ضعف بزرگ و عظیم او به شمار می رفت و در تضاد با چهره ستاره مانند او بود . این تیم رویایی جاوید اختر و سلیم خان بودند که فیلم نامه زنجیر را نوشتند آن ها با این کار حرفه باچان را اصلاح کرد و حتی توانست تاریخ فیلم هند را درگرگون کند.

دیالوگهای او به آرامی اما با حالتی تهدید کننده ادا می شد حالتی عمیق به صدایش بخشید و آموخت که گام هایش را خرامان بردارد ،حالا دیگر در پس این سالها نگاه او کسل کننده نیست و حتی افسانه مرد جوان عصبانی که با زنجیر شروع و آغاز شد بود تا همین امروز که در دهه شصت زندگی به سر می برد توانسته از او شمایل یک سوپر استار محبوب را ترسیم کند

بیوگرافی آمیتاب باچان + عکس


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:یک شنبه 19 مرداد 1393