فرزاد حسنی و آزاده نامداری از اوج شهرت و ازدواج تا جدایی و طلاق


آزاده نامداری و فرزاد حسنی دو نفر از چهره های جنجالی رسانه ها از هم جدا شدند. این در حالی است که پیش تر و در برنامه نوروز ۹۳ این زوج در برنامه شان موفق نبودند و نتوانستند مخاطبان را از اجرای خود راضی کنند. این ازدواج که تنها یکسال به طول انجامید در سال ...لطفا ادامه مطلب را مشاهده کنید و مشاهده کنید

آزاده نامداری و فرزاد حسنی دو نفر از چهره های جنجالی رسانه ها از هم جدا شدند. این در حالی است که پیش تر و در برنامه نوروز ۹۳ این زوج در برنامه شان موفق نبودند و نتوانستند مخاطبان را از اجرای خود راضی کنند.

 فرزاد حسنی و آزاده نامداری از اوج شهرت و ازدواج تا جدایی و طلاق

این ازدواج که تنها یکسال به طول انجامید در سال ۹۲ انجام شد. ازدواجی که سیدحسن خمینی عاقدش بود. گفته می شود این جدایی ۳ ماه پیش دهان به دهان می گشت اما از هیچ منبع رسمی اعلام نشده بود. تا اینکه روز گذشته آزاده نامداری در روزنامه صبا در گفتگویی با این روزنامه خبر و اخبار فوق را تایید کند و گفت:« زندگی ام آبستن اتفاقاتی بود و هر جوری که مدیریتش کردم نتوانستم جلوی رخداد بیرونی اش را بگیرم.»
وی همچنین افزود:« سعی نمی کنم بگویم این اتفاق نیفتاده و به دنبال مقصر نیستم، فقط می گویم که این اتفاق می تواند در زندگی هرکسی بیاتد….»

فرزاد حسنی از اوج شهرت تا جدایی!
فرزاد حسنی مجری برنامه جنجالی و داغ کوله پشتی که همواره در صحبت های خود با این جمله که به نام خدایی که اگر حکم کند، همه محکومیم ! در سال ۹۲ با آزاده نامداری ازدواج کرد و همین امروز نیز که فقط یک سال از ازدواجشان می گذرد خبر و اخبار طلاقش در رسانه ها منتشر شده است.
فرزاد رادیو را مثل آغوش مادر دوست دارد، مکانی که بعد از قطع ارتباطش با تلویزیون حفظش کرد. اجراهای برنامه های شعرخوانی، زمزمه شبانگاهی، نقد فیلم و گفتگوهای جنجالی، هفت شنبه، سه شنبه خط خطی، آخرشه، روز هشتم، سینما صدا، چهار میخ و…. را برعهده داشته است برنامه هایی که مژده لواسانی سردبیرش بود.
فرزاد با گذراندن کلاس های استاد حمید سمندریان و کلاس های پانتومیم سیروس شاملو در سال ۸۱ و ۸۲ در فیلم مسافری از هند ایفای نقش کرد. سریال های مثل کاشانه، عید آن سال ها، کمکم کن، خندان، برای آخرین بار، مسیر انجرافی و تله تئاترهای پرواز از فراز تیر چراغ برق و پایان پادشاهی و تله فیلم های فصل زندگی و روز هشتم، فیلم های سینمایی آمین خواهم گفت، در امتداد شهر و عملیات مهد کودک از کارهای او هستند. حسنی در تئاتر یلدا و نامه ای برای سهراب نیز ایفای نقش کرده است.

فرزاد حسنی و آزاده نامداری از اوج شهرت و ازدواج تا جدایی و طلاق

گفته می شود حسنی از کلاس های بازیگری امیر تارخ به تلویزیون آمد، دقیقا زمانی که برنامه نیمرخ گل کرده بود او نیز یکی از بچه های تیم نیمرخ شد. در سال ۸۲ حسنی ترانه هایی هم می سرود. گفتگوهای ویدیویی حسنی با کاوه یغمایی مشهور شد. سال ۸۳ حسنی مجری بخش معرفی برنامه های نوجوان شد و معرفی “نقطه ب” نشان داد که حسنی زبان تند و تیزی دارد! در همان سال به برنامه ای به نام پرواز در شبکه ۳ با موضوعیت شهدا اضافه شد. برنامه پرواز را به خاطر بسپار در مورد شهید کاظمی و سقوط هواپیمای او. برنامه قرآنی رویش نیز از شبکه ۲ از دیگر کارهای فرزاد حسنی بود.
محبوبیت فرزاد حسنی به خاطر برنامه جنجالی کوله پشتی بود برنامه ای که در تابستان ۸۳ به روی آنتن شبکه ۳ رفت. اعتقاد بر این است که کوله پشتی فرزاد را به اوج رساند. اوجی که باعث توقف و ممنوع الفعالیت شدن را برای حسنی به دنبال داشت.
نام حسنی، با جنجال و هیجان همراه بوده است. حضور وی در برنامه داغ صندلی داغ در سال ۸۶ مخاطبان جعبه جادویی را میخکوب کرد. هرکس هم که آن برنامه را ندیده بود به دنبال راهی برای دوباره دیدن آن بود.
در سال های ۸۷ تا ۸۸ نیز حسنی به برنامه ماه عسل پیوست! اما مدت زمان کوتاهی اجرای حسنی نادیده گرفته شد و احسان علیخانی برنامه را ادامه داد. رضا رشید پور مجری مورد غضب همان سال ها نیز نامه ای تند در این باره نوشت.
برنامه سندس از رادیو جوان از دیگر برنامه های حسنی بود. برنامه ای که تسلط وی را در زبان عربی و قرآن نشان می داد.

سال ۹۰ اما به گونه ای دیگر بود. فرزاد حسنی در رادیو هفت ظاهر شد تا ادای دینی به منوچهر نوذری کند. سوالات فریدون جیرانی را نیز در برنامه هفت درباره آمین خواهم بیان داشت و گفت را پاسخ داد. مستند پارک ملت نیز از دیگر کارهای اوست.
سال ۹۱ در برنامه یلدا کاری از شبکه ۳ سیما در کنار احسان علیخانی و همسر آینده اش اجرا برنامه کرد. گفته می شود همان برنامه آشنایی این دو را رقم زد. اواخر همان سال نیز تا تئاتر “نامه ای برای سهراب” در کنار کامران تفتی بازی کرد.

آزاده نامداری از اوج شهرت تا جدایی!
آزاده نامداری اما متولد کرمانشاه است و کارش را از شبکه استانی زاگرس شروع و آغاز کرده است. اقبال واحدی همشهری نامداری، او را با شبکه تهران مرتبط کرد و همین ارتباط او را به مجری گری در تهران کشاند. قبولی او در دانشگاه شهید بهشتی و در رشته مدیریت صنعتی موجب سفرش به تهران شد. نامداری در سال های ۸۲ تا ۸۴ در کارخانه ها و در رشته ای که برایش درس خوانده بود کار کرد.
سال های ۸۴ تا ۸۸ سکوی پرتاب نامداری بود در آیتم خبری ” تازه ها” در دل سیمای شبکه یک. هیچکس به اندازه آزاده خوب اجرا نکرد و همین باعث شد ۴ سال در تازه ها ماندگار شود.
سال ۸۹برنامه غیرمنتظره از شبکه ۲ کلید خورد و ادامه پیدا کرد. گفتگوی نامداری با مردی سه زنه، وی را بر سر زبان ها انداخت، برنامه ای که تیتراژ آن را حسنی سرود و محمدعلیزاده اجرایش کرد.
سال ۹۰ نیز برنامه ورزشی ورزش همین امروز را اجرا کرد. سال ۹۱ اما نامداری را در کنار احسان علیخانی برنامه تحویل سال شبکه ۲ را اجرا کرد، پس از اجرای برنامه خانمی که شما باشی شایعه ممنوع از کار شدن اش قوت گرفت و بعدها در برنامه پشت صحنه نامش به عنوان نویسنده بر سر زبان ها افتاد.

سال ۹۲ سالی نه چندان سرنوشت ساز برای فرزاد حسنی و آزاده نامداری!
آزاده با سری جدید “خانمی که شما باشی” در قامت تهیه کننده تلویزیونی ظاهر شد. فعالیت فرزاد نیز با برنامه های رادیویی شنیدنی ویژه جشنواره فیلم فجر در این سال شروع و آغاز شد. رالی ایرانی روایتی بود که فرزاد اجرای آن را برعهده داشت و در دل مخاطبان جا باز کرد. این دو نفر در خردادماه سال ۹۳ تصمیم به ازدواج گرفتند، ازدواجی که سیدحسن خمینی عاقدش شد. ازدواجی که خبرش مثل بمب ترکید!
حالا اما با گذشت یکسال این زوج از هم جدا شده اند و جدایی شان نیز مانند بمب ترکیده است! اگرچه عده ای معتقدند که این خبر، خبر و اخبار مهمی نیست اما بیشترین بازدیدها را به خود اختصاص داده است! زندگی که به گمان عده ای می توانست شیرین ترین ها را رقم بزند در این مقطع زمانی و بسیارزود به جدایی انجامید!

خبرگزاری آریا

اخبار مرتبط:

تصاویر و عکس های جشن تولد ۳۴ سالگی فرزاد حسنی در شهریور ۹۰

آزاده نامداری و فرزاد حسنی در لباس عروس و داماد / تصاویر و عکس + واکنش فرزاد حسنی به این عکس


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:پنج شنبه 23 مرداد 1393