۴ رکورد باورنکردنی و جالب و دیدنی در کتاب گینس +عکس


۴ رکورد باورنکردنی و جالب و دیدنی در کتاب گینس ، رکوردهای باورنکردنی تعداد زیادی ندارند چرا که این کار از دست هر کسی بر نمی آید. تقریبا می تواند بیان داشت و گفت هیچکدام از این رکوردها ساده نیستند و تنها افراد خاص و مخصوص قادر به انجام آن هستند چرا که نیاز به استعدادهای بسیارخاص و مخصوص دارند. اما این چند ...لطفا ادامه مطلب را مشاهده کنید و مشاهده کنید

4 رکورد باورنکردنی و جالب و دیدنی در کتاب گینس +عکس

۴ رکورد باورنکردنی و جالب و دیدنی در کتاب گینس ، رکوردهای باورنکردنی تعداد زیادی ندارند چرا که این کار از دست هر کسی بر نمی آید.

تقریبا می تواند بیان داشت و گفت هیچکدام از این رکوردها ساده نیستند و تنها افراد خاص و مخصوص قادر به انجام آن هستند چرا که نیاز به استعدادهای بسیارخاص و مخصوص دارند. اما این چند موردی که ما برای شما انتخاب کرده ایم کمی با آنچه تا بحال از رکورد زنی شنیده اید تفاوت دارد.

بیشترین تعداد مار در دهان

4 رکورد باورنکردنی و جالب و دیدنی در کتاب گینس +عکس

این رکورد بسیار عجیب در دست یک جوان به نام “جک بیبی” است که در سال ۲۰۰۹ به آن دست یافت. او توانست به مدت ۱۰ ثانیه ۱۱ مار مرگبار را در دهانش جای دهد و در این مدت هیچکدام او را نیش نزدند. این رکورد در کنار اینکه بسیار خطرناک مرگ آفرین است میزان زیادی نیز ریسک ابتلا به بیماری های مختلف در آن وجود دارد.

بیشترین مسافت پرت شدن در تصادف

4 رکورد باورنکردنی و جالب و دیدنی در کتاب گینس +عکس

در یکی از شب های سال ۲۰۰۱ تصادفی در اتوبان های آمریکا رخ داد که طی آن یکی از رکوردهای گینس به ثبت رسید. در این تصادف “متیو مک نایت” با یک خودرو و ماشینی در حرکت تصادف کرد و ۳۵ متر دورتر از محل حادثه به زمین رسید.

او در این حادثه آسیب زیادی ندید و یکی از شانه ها و لگن او شکست . هنگامی که او در بیمارستان بستری بود مسئولین گینس برای ثبت رکورد به سراغ او رفتند.

تحمل بیشترین وزن روی سر

4 رکورد باورنکردنی و جالب و دیدنی در کتاب گینس +عکس

“جان ایوانس” کسی است که به خاطر رکورد دست نیافتنی اش بسیار معروف شد. او تا به حال چندین بار این رکورد را حابه جا کرده است اما هیچکس به رکورد او نزدیک هم نشده است.

آخرین رکوردی که جان به ثبت رساند نه داشتن یک مینی ماینر ۱۶۰ کیلویی روی سرش بود که توانست دزدیک به ۳۳ ثانیه این کار را انجام  دهد.

سریع ترین کاهش وزن

این رکورد یکی از سخت ترین و همچنین خطرناک مرگ آفرین ترین مورادی است که در کتاب گینس وجود دارد و تا به حال افراد زیادی بوده اند که برای رسیدن به آن تلاش کرده اند ولی در میانه راه جان خودشان را از دست داده اند.

رکورد این بخش در دستان خانمی به نام “روزالی بردفورد” است که توانست در طول ۳ سال نزدیک به ۴۲۰ کیلوگرم وزن کم کند اما او نیز در حین کم کردن وزن به علت سکته قلبی جان خودش را از دست داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 24 مرداد 1393