آشتی فرزاد حسنی و آزاده نامداری؟! + عکس


جدایی زوج بازیگر در کنار خیل توجهات و کنجکاوی در مورد جزئیات تلاش برخی‌ها را برای آشتی کردن و ادامه دادن زندگی مشترک این دو هنرمند را نیز به همراه داشت که در این رابطه مجله خانواده سبز اول از همه وارد عمل شد.سر مقاله مجله خانواده سبز خطاب به آزاده نامداری و فرزاد حسنی نوشته شده است: با شجاعتی که در شما دو نفر سراغ داریم تبدیل این همه تیترهای تلخ و رنگارنگ به یک تیتر شیرین برای شما کاری ندارد. لطفاً برای ما تیتر دونفره شیرین بسازید آزاده و فرزاد آشتی می‌کنند؟مجله خانواده سبز که شانزده سال سابقه انتشار...ادامه در ادامه مطلب...

جدایی زوج بازیگر در کنار خیل توجهات و کنجکاوی در مورد جزئیات تلاش برخی‌ها را برای آشتی کردن و ادامه دادن زندگی مشترک این دو هنرمند را نیز به همراه داشت که در این رابطه مجله خانواده سبز اول از همه وارد عمل شد.

سر مقاله مجله خانواده سبز خطاب به آزاده نامداری و فرزاد حسنی نوشته شده است: با شجاعتی که در شما دو نفر سراغ داریم تبدیل این همه تیترهای تلخ و رنگارنگ به یک تیتر شیرین برای شما کاری ندارد. لطفاً برای ما تیتر دونفره شیرین بسازید

 آزاده و فرزاد آشتی می‌کنند؟

مجله خانواده سبز که شانزده سال سابقه انتشار دارد و بارها با این دو مجری جوان بیان داشت و گفت و گو کرده، در شماره جدید خود که ساعاتی قبل روی دکه‌های روزنامه فروشی قرار گرفت، صفحاتی را به طور ویژه به این موضوع اختصاص داد. در شماره 132 مجله، آخرین شماره این مجله گزارشی از «پژمان کرد محله» سردبیر خانواده سبز می‌خوانیم که طی آن با اشاره به انعکاس رسانه ای گسترده خبر و اخبار جدایی این زوج، به آمار ثبت احوال اشاره می‌کند و می‌نویسد: «آمار و ارقام ثبت احوال نشان می‌دهد در سال‌های اخیر رشد طلاق افزایش یافته و متأسفانه حدود 50 درصد زوجین در 5 سال اول زندگی مشترکشان از یکدیگر جدا می‌شود و متاسفانه‌تر این که 14 درصد جدایی‌ها طی سال‌های اخیر، مربوط به زوج‌هایی بود که کمتر از یک سال از ازدواجشان گذشته است».

نویسنده این مطلب سپس با طرح این سؤال که «حال فرزاد مقصر است یا آزاده خانم؟» می‌نویسد:‌«این سؤالی است که بهتر است «جواب» آن را ندانیم!! چرا که نباید حرمت‌های این دو هنرمند که هر کدام از ما، در قاب جادویی تلویزیون خاطرات زیادی از آن‌ها به یاد داریم شکسته شود».

سردبیر مجله خانواده سبز با فرزاد حسنی ارتباط تلفنی برقرار می‌کند و فرزاد حسنی هم که به این رسانه اعتماد دارد، لب به سخن می‌گشاید و در خصوص دلایل خود برای سکوت در مقابل اظهار نظرهای همسرش این استدلال را به کار می‌گیرد: «هیس! آبرودارها فریاد نمی‌زنند. زندگی مشترک من و رابطه زناشویی آن‌قدر محترم است که کلمات هم اجازه ورود به این حریم را ندارند. ما قبل از اینکه همسر، پدر و برادر باشیم، انسانیم و انسانیت یعنی حفظ حرمت و حرمت یعنی حفظ اسرار زندگی، حفظ آبرو، حفظ خلوتی که خدا دوست دارد بین دو بنده‌اش، فقط بین دو بنده‌اش باقی بماند».

 
فرزاد حسنی و آزاده نامداری
 
دلیل سکوت چیست؟
بخش جالب و دیدنی این یادداشت، اظهار نظر نویسنده است که درباره زندگی این زوج جوان می‌گوید: «حدود یازده ماه با هم زندگی کردند، با هم برنامه اجرا کردند، با هم مسافرت رفتند حال بیایند چه بگویند؟ بیایند از دلایل جدایی‌اش بگوید تا گرگ‌ها به آن‌ها حمله کنند، سرشان به کار خودشان بود گرگ‌ها حمله می‌کردند، حالا این دو بیایند بهانه دست این و آن و رسانه‌ها بدهند؟ آن‌ها با هم خاطرات شیرینی دارند و دوست دارند با آن خاطرات زندگی کنند. خاطرات آن‌ها مال خودشان است هرچه راز و اسرار دارند، باید زندانی قلبشان باشد و با کسی تقسیم نکنند».
نکته قابل توجه این است که در ماه‌های اخیر تلاش‌های فراوانی برای برقراری آشتی و دوستی میان این زوج جوان شکل گرفته و با این واکنش رسمی و نیز سکوت حسنی، این گمانه زنیمقاوم سازی و تقویت می‌شود که ممکن است در آینده ای نزدیک، این زوج راه آشتی و دوستی را در پیش بگیرند.

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:سه شنبه 11 شهريور 1393