محمدرضا گلزار / دستفروشی محمدرضا گلزار در تجریش! + تصاویر


مهمان مامان یک فیلم کمدی خانوادگی است که داریوش مهرجویی آن را کارگردانی کرده و گلاب آدینه ، امین حیایی و پارسا پیرزفر از بازیگران این فیلم هستند. تقریبا همه مخاطبان جدی سینما می دانند که نقشی که پارسا پیروزفر در فیلم مهمان مامان داریوش مهرجویی بازی کرد در ابتدا به محمدرضا گلزار تعلق داشت... درباره اینکه چه شد که این جابه جایی اتفاق افتاد همه اظهار نظر کردند الا خود آقای سوپراستار. سر پل تجریش گردو می فروختم اما ظاهرا محمدرضا گلزار بالاخره روزه سکوتش را شکسته و داستان را تعریف کرده است. گلزار در تازه ترین گفت و...ادامه در ادامه مطلب...

مهمان مامان یک فیلم کمدی خانوادگی است که داریوش مهرجویی آن را کارگردانی کرده و گلاب آدینه ، امین حیایی و پارسا پیرزفر از بازیگران این فیلم هستند.
تقریبا همه مخاطبان جدی سینما می دانند که نقشی که پارسا پیروزفر در فیلم مهمان مامان داریوش مهرجویی بازی کرد در ابتدا به محمدرضا گلزار تعلق داشت...
درباره اینکه چه شد که این جابه جایی اتفاق افتاد همه اظهار نظر کردند الا خود آقای سوپراستار.

سر پل تجریش گردو می فروختم
اما ظاهرا محمدرضا گلزار بالاخره روزه سکوتش را شکسته و داستان را تعریف کرده است.
گلزار در تازه ترین بیان داشت و گفت و گوی خود در این باره گفت: راستش سر آن کار همه دورخوانی‌ها را انجام داده بودم. سر پل تجریش می‌نشستم با گردوفروش‌ها، گردو می‌شکستم و می‌فروختم. ابزارش را تهیه کرده بودم. لباس‌های من سر صحنه بود.

یک روز امین حیایی زنگ زد گفت: رضا بریم دورخوانی. تمام دورخوانی‌ها را من و خانم آدینه و آقای پورشیرازی با هم انجام داده بودیم.
گلزار ادامه داد: ما سه‌تا می‌رفتیم و دورخوانی‌ها را با آقای مهرجویی انجام می‌دادیم. امین که زنگ زد گفتم: امین به من زنگ نزدند. گفت: یعنی چی؟ به من همین امروز زنگ زدند دورخوانی بروم، حتماً تو همین امروز نیستی. امین رفت و آمد گفت: رضا، پارسا آن‌جا بود. گفتم: عجب کار غیرحرفه‌ای! یعنی چی؟ لباس‌های من آن‌جاست... بسیاربه‌م برخورد. گفتم: لباس‌های من رو بگیر بیار. گفت: حالا بیا صحبت کن. گفتم: اصلاً حرف نزن. فقط لباس‌های من رو بگیر.

محمدرضا گلزار و امین حیایی

محمدرضا گلزار

شریفی نیا بیان داشت و گفت چرا رفته سر "کما"
گلزار ادامه ماجرا را اینطور تعریف می کند:بعداً آقای مهرجویی به امین گفته بوده که رفیقت بسیارکار بدی کرد که یک‌دفعه بیان داشت و گفت نمی‌آیم. امین هم می‌گوید یعنی چی؟! آقای مهرجویی هم گفته آقای شریفی‌نیا آمده گفته رضا گلزار گفته من نمی‌آیم. آقای مهرجویی هم گفته حالا ما چه کنیم؟ ما همه تمرین‌های‌مان را با رضا کردیم. آقای شریفی‌نیا هم گفته مشکلی نیست من یک نفر را دارم آماده است، پارسا پیروزفر، هر وقت بگویید می آورمش سر صحنه. بعد آقای مهرجویی هم گفته بگویید بیاید. امین زنگ زده به آقای شریفی‌نیا که چرا؟ چی شده؟ چرا با رضا گلزار چنین رفتاری کردی؟ آقای شریفی‌نیا هم گفته چرا رفته سر فیلم "کما" و ته‌ریشش را زده و به من نگفته باید حتماً به من می‌گفت و با من هماهنگ می‌کرد.

پارسا پیروز فر و امین حیایی در فیلم مهمان مامانم

فیلم مهمان مامان

از قول من به مهرجویی گفته بودند که سر این کار نمی آیم
گلزار در پایان گفته های خود اظهار داشت: این چیزها پیش آمد که نشد و متأسفانه دیگر فیلم‌برداری شروع شده بود و از قول من به آقای مهرجویی منتقل شده بود که من گفته‌ام سر این کار نمی‌آیم و انصراف داده‌ام.

این فیلم بر اساس کتاب هوشنگ مرادی کرمانی و توسط سیما فیلم تولید شده است. از فیلم استقبال خوبی شد و در بیست و دومین جشنواره فجر جوایزی گرفت. این فیلم هجدهمین فیلم بلند داریوش مهرجویی در مدت ۳۵ سال فعالیت سینمایی او است.
برای خانواده‌ای مهمان سرزده، تازه عروس و داماد، می‌آید چون وضع مالی خانواده خوب نیست، همسایگان دست به دست هم می‌دهند تا آبروی صاحبخانه را حفظ کنند...
این فیلم نیز مانند فیلم اجاره نشینها، گوشه‌هایی از جامعه ایرانی و عادات و رفتار آن را با استفاده از شخصیت‌های مختلفی که شاید نماینده قشرهای مختلف جامعه ایرانی هستند، نشان می‌دهد.


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 28 شهريور 1393