کواچ: نتیجه ایران شگفت آور بود/همه از ما طلا می خواهند!


کواچ: نتیجه ایران شگفت آور بود/همه از ما طلا می خواهند! در نشست خبری بعد از بای والیبال ایران و روسیه مطرح شد؛ بعد از بازی ایران و روسیه در مسابقات والیبال قهرمانی جهان برای کسب مقام پنجمی که با شکست ایران و کسب مقام ششمی همراه بود سرمربیان و کاپیتان های دو تیم در ...بیا تو تفریحکواچ: نتیجه ایران شگفت آور بود/همه از ما طلا می خواهند!]]>

کواچ: نتیجه ایران شگفت آور بود/همه از ما طلا می خواهند!

در نشست خبری بعد از بای والیبال ایران و روسیه مطرح شد؛

بعد از بازی ایران و روسیه در مسابقات والیبال قهرمانی جهان برای کسب مقام پنجمی که با شکست ایران و کسب مقام ششمی همراه بود سرمربیان و کاپیتان های دو تیم در نشست خبری حاضر شدند.

به گزارش  گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران  بعد از بازی ایران و روسیه برای کسب مقام پنجمی که با شکست ایران و کسب مقام ششمی همراه بود سرمربیان و کاپیتان های دو تیم در نشست خبری حاضر شدند.

** اسلوبودان کواچ گفت: «وقتی روسیه شروع می کند به بازی کردن، دیگر برای هر تیمی سخت است که در برابرش بازی کند. روسیه همین امروز بازی خوبی انجام داد ولی بازیکنان ما انگیزه کافی برای انجام بازی خوب خودشان را نداشتند. من نمی دانم چرا وقتی قهرمان المپیک برای کسب مقام پنجم جهان می جنگد، بازیکنان ما نباید به اندازه حریف شان انگیزه برای انجام بازی خودشان داشته باشند! از این بابت عصبانی ام!»

سرمربی مردان ایران همچنین گفت: «در سه بازی اخیر ایران نتوانست بازی همیشگی خودش را انجام بدهد ولی در دو مرحله اول، بازی های بسیارخوبی به نمایش گذاشت و نتیجه بسیارخوبی هم گرفت. اینکه می گویم عصبانی ام یا ناراضی ام به خاطر این است که تیم ما توانایی این را داشت که بهتر و بیشتر نتیجه بگیرد وگرنه تا همینجا هم عالی کار کرده است. سیزده پله صعود برای یک دوره، نتیجه شگفت آوری است. ما نوزدهم بودیم و حالا بین شش تیم برتر جهانیم. این عالی است.»

کواچ در ادامه به اعزام تیم ملی به بازی های آسیایی نیز اشاره کرد و افزود: «ما چهار روز دیگر باید در بازی های آسیایی به میدان برویم. بازی های آسیایی برای آسیایی ها مثل المپیک است. پس نمی توانیم کم بگذاریم. اگرچه کار سختی داریم و حریفان اصلی مان مثل چین و کره، با آمادگی کامل از تمرین و بازی های مناسب در مسابقات قهرمانی جهان به میدان می آیند. در عوض، تیم ما به دلیل مسابقات سنگین متعدد و ماه ها دور از خانه و خانواده بودن خسته شده است. ضمن اینکه همه از ما انتظار کسب مدال طلا دارند که این کار ما را سخت تر هم می کند. به هر حال باید برویم و بهترین نمایش خود را ارائه کنیم و به هدف مان برسیم.»

** سرمربی روسیه: اگر مصدوم نداشتیم مدال می گرفتیم
 
سرمربی تیم روسیه در کنفرانس خبری بازی ایران – روسیه با شیرین خواندن پیروزی در برابر ایران، این برد را حسن ختام حضور روسیه در رقابت های جهانی لهستان دانست.

آندری ورونکوف اظهار کرد: «ما برای پیروزی بر ایران و کسب مقام پنجم جهان انگیزه داشتیم. در حالیکه وقتی دیدم ایران بدون انگیزه در زمین بازی می کند سورپرایز شدم!»

ورونکوف همچنین با اشاره به مصدومیت هایی که در جریان مسابقات گریبانگیر بازیکنان تیمش شده، گفت: «اگر پشت خط زن های تیم مصدوم نمی شدند و می توانستند از تمام قدرت خود در بازی ها استفاده کنند، امسال مدال می گرفتیم. ولی خب وقتی هم دیدیم به مدال نمی رسیم، ناامید نشدیم و خودمان را برای کسب مقام پنجم آماده کردیم.»

** معروف: هم نتیجه گرفتیم هم تجربه کسب کردیم

 
کاپیتان تیم ملی ایران در کنفرانس خبری بازی ایران – روسیه با سطح بالا خواندن این دوره از مسابقات قهرمانی جهان، رقابت های امسال را سرشار از نکات آموزنده برای بازیکنان ایران خواند.

 سعید معروف اظهار کرد: «ما در بازی های امسال بازی های بسیارخوبی به نمایش گذاشتیم و نتیجه بسیارخوبی هم گرفتیم. اما از مرحله سوم، والیبالِ دیگری را ارائه دادیم که مثل دو مرحله اول مسابقات نبود. چون تمرکز کاملی روی بازی ها نداشتیم. باید برای آینده روی ذهن مان هم کار کنیم که حرفه ای و سطح بالا تر شود. این مسابقات سطح بسیاربالایی داشت و برای بازیکنان تیم ایران سرشار از کسب تجربه و نکات فراوانی برای یادگیری بود.»

 
** کاپیتان روسیه: بازی مهمی را بردیم

 
سرگئی ماکاروف گفت: «وقتی قبول کردی که در یک تورنمنت شرکت کنی دیگر فرقی نمی کند با چه تیمی و برای چه رده ای بازی می کنی. باید برای احترام به حریف و تورنمنت بهترین بازی است را انجام بدهی.»

 کاپیتان روسیه در کنفرانس خبری بازی ایران – روسیه با ذکر مطلب فوق و همچنین با ابراز خوشحالی از پیروزی در برابر ایران اظهار کرد: «این بازی برای ما مهم بود چون نمی خواستیم رده پنجم جهان را از دست بدهیم. پنجمی جهان رده مهمی است که با انگیزه برایش مبارزه کردیم و خوشحالم که توانستیم آن را به دست بیاوریم.»

اخبار ورزشی

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:یک شنبه 30 شهريور 1393