شادترین مجرمان در دنیا! + عکس


شادترین مجرمان در دنیا! + تصاویر و عکس بسیاراز افراد بعد از دستگیری پیشمان و ناراحت هستند اما این دومجرم بر خلاف همه شاد و بی خیال هستند. تصاویر گویای این امر است. «مایکل وایتینگتن»، مرد ۴۵ ساله ای که بعد از دستگیری به جرم سرقت از بانک، در مقابل دوربین بازداشتگاه، با خوشحالی شکلک در ...بیا تو تفریحشادترین مجرمان در دنیا! + عکس]]>

شادترین مجرمان در دنیا! + عکس
شادترین مجرمان در دنیا! + عکس

خیلی از افراد بعد از دستگیری پیشمان و ناراحت هستند اما این دومجرم بر خلاف همه شاد و بی خیال هستند. تصاویر گویای این امر است.

«مایکل وایتینگتن»، مرد ۴۵ ساله ای که بعد از دستگیری به جرم سرقت از بانک، در مقابل دوربین بازداشتگاه، با خوشحالی شکلک در می آورد.

به گزارش تکناز این متهم ۴۵ ساله، به دلیل سرقت از بانک دستگیر شد و به زندان افتاد. اما زمانی که در بازداشتگاه می خواستند از او تصاویر و عکس بگیرند، با این لبخند دندان نما، نشان داد که حالش زیادی خوب است!

البته در میان بازداشت شدگان، او تنها متهمی نیست که مقابل دوربین بازداشتگاه چهره ای شاد و آسوده به خود می گیرد. مورد دیگر، مادری ۲۴ ساله به نام «سونیا اسپون» است که به پلیس اعتراف می کند تصمیم داشته با کیسه ای پلاستیکی دو کودک خود را به قتل برساند. به او، اتهام و تهمت قتل های دیگری نیز وارد شده است و هم اکنون در بازداشتگاه به انتظار صدور حکم قاضی است. اما همانطور که می بینید او در مقابل دوربین لبخند شیرینی می زند! 

 شادترین مجرمان در دنیا! + عکس

شادترین مجرمان در دنیا! + عکس

 

 


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 11 مهر 1393