هنرمندان در افتتاحیه اولین فیلم شهاب حسینی + تصاویر


مراسم اکران خصوصی فیلم ساکن طبقه وسط اولین فیلم شهاب حسینی در مقام کارگردان عصر روز دوشنبه 21 مهرماه همزمان با عید سعید غدیر خم در مجموعه فرهنگی و هنری آسمان با حضور گسترده هنرمندان سینما و تلویزیون و موسیقی برگزار شد. قبل از اکران فیلم سینمایی ساکن طبقه وسط مراسم تجلیل از عوامل این فیلم برگزار شد و امیر سماواتی تهیه کننده فیلم در سخنانی گفت: خوشحالم که جمع کثیری از هنرمندان امروز به این جا آمدند تا این فیلم را تماشا کنند. شهاب حسینی امروز می‌خواهد به ما عیدی بدهد و فیلمش را در این روز خجسته رونمایی...ادامه در ادامه مطلب...

مراسم اکران خصوصی فیلم ساکن طبقه وسط اولین فیلم شهاب حسینی در مقام کارگردان عصر روز دوشنبه 21 مهرماه همزمان با عید سعید غدیر خم در مجموعه فرهنگی و هنری آسمان با حضور گسترده هنرمندان سینما و تلویزیون و موسیقی برگزار شد.
قبل از اکران فیلم سینمایی ساکن طبقه وسط مراسم تجلیل از عوامل این فیلم برگزار شد و امیر سماواتی تهیه کننده فیلم در سخنانی گفت: خوشحالم که جمع کثیری از هنرمندان همین امروز به این جا آمدند تا این فیلم را تماشا کنند. شهاب حسینی همین امروز می‌خواهد به ما عیدی بدهد و فیلمش را در این روز خجسته رونمایی کند.

شهاب حسینی در اکران فیلم ساکن طبقه وسط

وی ادامه داد: من از زمانی که کار با شهاب حسینی را شروع و آغاز کردم به ویژگی‌های اخلاقی این بازیگر توانای سینمای ایران پی بردم. فیلم ساکن طبقه وسط با حمایت بخش خصوصی و بدونه پشتوانه دولتی تولید شده است و عزیزانی ما را در جریان تولید همراهی کردند تا این فیلم ساخته شود. به جرات می‌توان بیان داشت و گفت که این فیلم با هزینه های بالایی ساخته شد.

شهاب حسینی و طناز طباطبایی در اکران فیلم ساکن طبقه وسط

در ادامه مراسم شهاب حسینی و امیر سماواتی کارگردان و تهیه کننده فیلم ساکن طبقه وسط از جواد ایزدی  ، فرشید رضا جویی ، پروانه صانعی ، ناهید تیموری حامیان مالی این فیلم با اهدای تابلو فرش هایی به آن ها به دلیل سرمایه گذاری در تولید فیلم ساکن طبقه وسط تجلیل کردند.

 اکران فیلم ساکن طبقه وسط

شهاب حسینی کارگردان این فیلم سینمایی در سخنانی گفت: زیاد مزاحم شما نخواهم شد و دلم می خواهد که زودتر فیلم را به تماشا بنشینید.
وی با عذرخواهی از حاضرانی که در سالن سرپا ایستاده بودند گفت: از همه این عزیزان به خاطر کمبود جا عذرخواهی می کنم.
حسینی در خاتمه حرف هایش درباره نخستین تجربه کارگردانی اش یادآور شد: این فیلم از دل بر آمده است و امیدوارم که به دل شما هم بنشیند.

مهتاب کرامتی و شهاب حسینی در اکران فیلم ساکن طبقه وسط

نصرالله مدقالچی ، علیرضا قربانی ، سالار عقیلی ، تینا پاکروان ، گوهر خیر اندیش و دخترش ، دیبا زاهدی ، کریم باقری فوتبالیست ، حسن مصطفوی ، تهمینه میلانی ، محمد نیک بین ، امیر عابدی ، مهشید افشارزاده ، محمد حاتمی ، رها خدایاری ، مجتبی راعی ، فتانه ملک محمدی ، مهتاب کرامتی ، حمید فرخ نژاد ، مینا ساداتی ، کیوان کثیریان ، طناز طباطبایی ، وحید محمد حسینی ، بهنوش طباطبایی ، محسن افشانی ، علی شادمان ، امیر جدیدی و ... از حاضران در این مراسم بودند.

سالار عقیلی و همسرش در اکران فیلم ساکن طبقه وسط

حاشیه ها:
- استقبال از اکران خصوصی این فیلم زیاد بود و تعداد زیادی از مخاطبان ایستاده فیلم را تماشا کردند.
- بازار تصاویر و عکس گرفتن با شهاب حسینی داغ بود.
-امیر سماواتی از زحمت های پریچهر حسینی، همسر شهاب حسینی در جهت تولید فیلم تشکر کرد. هنگام تجلیل از عوامل از محمد امین حسینی فرزند شهاب حسینی هم تقدیر شد.

همسر و پسر شهاب حسینی در اکران فیلم ساکن طبقه وسط

گوهر خیراندیش و دخترش در اکران فیلم ساکن طبقه وسط

بهنوش طباطبایی در اکران فیلم ساکن طبقه وسط

علی صادقی در اکران فیلم ساکن طبقه وسط

علی کریمی در اکران فیلم ساکن طبقه وسط


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:پنج شنبه 24 مهر 1393